Online fakturační software pro podnikatele a malé podniky 

Facebook Google Maps RSS

Popis systému

Fakturace.cz je moderní intranetový informační systém. Na rozdíl od klasických fakturačních programů se na Váš počítač nic neinstaluje. K přístupu do fakturace.cz potřebujete pouze webový prohlížeč a přístup k internetu.

Pokud má Vaše firma anglicky mluvící zaměstnance nebo management, můžete zvolit jako výchozí jazyk pro celý systém kromě češtiny i angličtinu. Systém si pak pamatuje nastavení jazyka pro každého uživatele a automaticky jej zvolí při dalším přihlášení uživatele do systému. Faktury lze také vytvářet a tisknout v angličtině.

Systém fakturace.cz běží na našich výkonných serverech IBM, umístěných v moderním datacentru. Všechny servery jsou připojeny do internetu přes vysokorychlostní optickou páteřní síť. Díky nejnovějším technologiím jsme schopni garantovat dostupnost našich serverů 99,5%. Veškeré prvky naší serverové infrastruktury jsou několikanásobně jištěny proti případnému výpadku.

Data, která vytvoříte v systému, jsou denně zálohována. Navíc si data faktur můžete ze systému vyexportovat a zazálohovat i sami.

Home Popis systému