Online fakturační software pro podnikatele a malé podniky 

Facebook Google Maps RSS

Proč fakturace.cz?

Důvody proč si vybrat online fakturační software fakturace.cz

 • Garantovaná dostupnost služby 99,5% měsíčně
 • Technická podpora 8×5
 • Denní zálohování dat
 • Přístup odkudkoliv, kdykoliv, z jakéhokoliv zařízení, pro jakýkoliv počet uživatelů najednou

Proč fakturace.cz není zdarma?

 • Kdykoliv je něco zdarma, nemáte nárok nárokovat si jakoukoliv kvalitu řešení. Když Vám něco nefunguje anebo potřebujete pomoct, poradit, nemáte se na koho obrátit. Jste v problému sami a příslušná firma Vám řekne, že si máte koupi placenou verzi. U nás máte veškerý servis zajištěn a to za minimální částku, kterou si dnes může dovolit opravdu každý. Ruku na srdce, i za telefon dáte dnes měsíčně víc, než ročně za náš systém internetové fakturace.
 • Nebudete postaveni do pozice, kdy najednou zjistíte, že Vám program, který je „zadarmo“, přestal fungovat, protože jste překročili maximální počet faktur, které v této verzi jsou k dispozici. Náklady na nejmenší možnou placenou verzi stejného programu jako jste měli zadarmo, jsou pak desetinásobkem toho, co byste zaplatili u fakturace.cz. Upgrade z fakturačního programu který je „zadarmo“ na placenou verzi přijde například na téměř 2000 Kč. U nás podobnou částku utratíte za 10 let.

Proč mám mít fakturaci na internetu? Chci spoléhat pouze na sebe a nechci svá data nikam přenášet.

Doba předpotopních aplikací, které jste museli instalovat na své PC, je již dávno překonaná. Internetové aplikace fungují kdykoli, kdekoli, na jakémkoliv zařízení a naprosto bezpečně. Denně miliony lidí nakupují na internetu, stejně tak internetové aplikace používají miliony firem na celém světě. Důvodů proč je internetová aplikace lepší než aplikace nainstalovaná na Vašem PC je hned několik:

 • Položte si otázku co se stane, pokud Vaše domácí PC zhavaruje? Hned řešíte problémy se záchranou a přenosem dat z havarovaného PC apod. S internetovou aplikací tyto problémy neznáte, vše je zálohováno automaticky, nic navíc Vás to nestojí a ručíme Vám za to.
 • Co když si koupíte PC nové? Na novém PC instalovaná aplikace nemusí vůbec běžet, nemusí být kompatibilní s operačním systémem nebo hardwarem. Internetová aplikace běží ihned, protože potřebuje pouze www prohlížeč.
 • Co když potřebujete k fakturaci přistupovat ze dvou PC, například z domu a zároveň z kanceláře? S internetovou aplikací je to snadné. S aplikací instalovanou na PC nemožné.
 • Co když budete chtít například používat místo PC mobil nebo tablet? S aplikací instalovanou na PC opět nemožné.
 • Co když Vám někdo PC ukradne? Co když Vám kancelář s PC vyhoří? U dat umístěných v internetové aplikaci jsou servery mnohonásobně jištěny proti zničení, neoprávněnému vniknutí a přístup cizí osoby je prakticky vyloučen, vzhledem k mnoha úrovním ochrany (ochranka, biometrické senzory, poplašný systém, fyzické zámky, automatické hasicí systémy, systémy detekce průniku, disková pole pro ochranu dat a mnoho a mnoho dalších…). Úroveň zabezpečení serverové techniky a dat na ní uložených v hodnotě mnoha milionů korun je prostě nesrovnatelná s úrovní zabezpečení, které jste schopni nabídnout Vašemu PC Vašimi vlastními silami Vy sami.

Podobných argumentů bychom mohli uvést mnoho. Faktem je, že u internetových aplikací je dosahováno dlouhodobě mnohem větší bezpečnosti, spolehlivosti a výrazně nižších nákladů než u aplikace instalované na PC.

Nedejte na to když Vám slibuje někdo něco zadarmo, pokud očekáváte kvalitní službu!

Home Proč fakturace.cz?